Dyskusje uczestnika Maria Maryla Wierzbowska (Usa) (74)

Dyskusje z odpowiedziami (69) Odpowiedzi Ostatnia czynność

"Musiałam zająć się czymś innym  - ale  to długa historia ...."

Odpowiedź użytkownika Maria Maryla Wierzbowska (Usa) o godz. Cze 17, 2011 dla użytkownika WERNISAŻE I WYSTAWY MALARSTWA i RZEŹBY CZŁONKÓW OGÓLNOPOLSKIEJ GRUPY ART ANGEL . JESTEŚ W ART ANGEL DODAJ INFORMACJE/PLAKAT O TWOJEJ INDYWIDUALNEJ LUB ZBIOROWEJ WYSTAWIE ..

218 Mar 12, 2017
Odpowiedź od ART ANGEL - Inicjatywa Promująca

"Dziękujemy , choć tak naprawdę to bardzo zwolniliśmy tępo .Pozdrawiam"

Odpowiedź użytkownika Maria Maryla Wierzbowska (Usa) o godz. Cze 17, 2011 dla użytkownika WERNISAŻE I WYSTAWY MALARSTWA i RZEŹBY CZŁONKÓW OGÓLNOPOLSKIEJ GRUPY ART ANGEL . JESTEŚ W ART ANGEL DODAJ INFORMACJE/PLAKAT O TWOJEJ INDYWIDUALNEJ LUB ZBIOROWEJ WYSTAWIE ..

218 Mar 12, 2017
Odpowiedź od ART ANGEL - Inicjatywa Promująca

"Gratuluję Tamarze Maj . Wiem , że wernisaż będzie  udany bo Twoje prace są świetne …"

Odpowiedź użytkownika Maria Maryla Wierzbowska (Usa) o godz. Sty 11, 2011 dla użytkownika WERNISAŻE I WYSTAWY MALARSTWA i RZEŹBY CZŁONKÓW OGÓLNOPOLSKIEJ GRUPY ART ANGEL . JESTEŚ W ART ANGEL DODAJ INFORMACJE/PLAKAT O TWOJEJ INDYWIDUALNEJ LUB ZBIOROWEJ WYSTAWIE ..

218 Mar 12, 2017
Odpowiedź od ART ANGEL - Inicjatywa Promująca

"Mariusz znajdzie się kilka miejsc w których można pokazać . Pozdrawiam "

Odpowiedź użytkownika Maria Maryla Wierzbowska (Usa) o godz. Sty 11, 2011 dla użytkownika WERNISAŻE I WYSTAWY MALARSTWA i RZEŹBY CZŁONKÓW OGÓLNOPOLSKIEJ GRUPY ART ANGEL . JESTEŚ W ART ANGEL DODAJ INFORMACJE/PLAKAT O TWOJEJ INDYWIDUALNEJ LUB ZBIOROWEJ WYSTAWIE ..

218 Mar 12, 2017
Odpowiedź od ART ANGEL - Inicjatywa Promująca

"Dzięki Waldku , nie wiedziałam a po wystawie w Piasecznie nie miałam z nią kontaktu…"

Odpowiedź użytkownika Maria Maryla Wierzbowska (Usa) o godz. Paź 16, 2010 dla użytkownika WERNISAŻE I WYSTAWY MALARSTWA i RZEŹBY CZŁONKÓW OGÓLNOPOLSKIEJ GRUPY ART ANGEL . JESTEŚ W ART ANGEL DODAJ INFORMACJE/PLAKAT O TWOJEJ INDYWIDUALNEJ LUB ZBIOROWEJ WYSTAWIE ..

218 Mar 12, 2017
Odpowiedź od ART ANGEL - Inicjatywa Promująca

"Gratuluję Waldku , aż 34 chętnych to duża wystawa . Myślę że będzie świetna !!! Czek…"

Odpowiedź użytkownika Maria Maryla Wierzbowska (Usa) o godz. Paź 15, 2010 dla użytkownika WERNISAŻE I WYSTAWY MALARSTWA i RZEŹBY CZŁONKÓW OGÓLNOPOLSKIEJ GRUPY ART ANGEL . JESTEŚ W ART ANGEL DODAJ INFORMACJE/PLAKAT O TWOJEJ INDYWIDUALNEJ LUB ZBIOROWEJ WYSTAWIE ..

218 Mar 12, 2017
Odpowiedź od ART ANGEL - Inicjatywa Promująca

"Gratuluję Wam super wystawy !!!!! Dziękuję za fotki miło jest widzieć , że coś robim…"

Odpowiedź użytkownika Maria Maryla Wierzbowska (Usa) o godz. Paź 9, 2010 dla użytkownika WERNISAŻE I WYSTAWY MALARSTWA i RZEŹBY CZŁONKÓW OGÓLNOPOLSKIEJ GRUPY ART ANGEL . JESTEŚ W ART ANGEL DODAJ INFORMACJE/PLAKAT O TWOJEJ INDYWIDUALNEJ LUB ZBIOROWEJ WYSTAWIE ..

218 Mar 12, 2017
Odpowiedź od ART ANGEL - Inicjatywa Promująca

" ZAPRASZAMY"

Odpowiedź użytkownika Maria Maryla Wierzbowska (Usa) o godz. Sie 14, 2010 dla użytkownika WERNISAŻE I WYSTAWY MALARSTWA i RZEŹBY CZŁONKÓW OGÓLNOPOLSKIEJ GRUPY ART ANGEL . JESTEŚ W ART ANGEL DODAJ INFORMACJE/PLAKAT O TWOJEJ INDYWIDUALNEJ LUB ZBIOROWEJ WYSTAWIE ..

218 Mar 12, 2017
Odpowiedź od ART ANGEL - Inicjatywa Promująca

""

Odpowiedź użytkownika Maria Maryla Wierzbowska (Usa) o godz. Sie 14, 2010 dla użytkownika WERNISAŻE I WYSTAWY MALARSTWA i RZEŹBY CZŁONKÓW OGÓLNOPOLSKIEJ GRUPY ART ANGEL . JESTEŚ W ART ANGEL DODAJ INFORMACJE/PLAKAT O TWOJEJ INDYWIDUALNEJ LUB ZBIOROWEJ WYSTAWIE ..

218 Mar 12, 2017
Odpowiedź od ART ANGEL - Inicjatywa Promująca

- obraz autorstwa Włodzimierza Kuklińskiego stał się ikoną wystaw i sieci Ogólnopolskiej Grupy Art Angel -Galerii Malarstwa i Rzeźby

© 2024   Created by ART ANGEL - Inicjatywa Promująca.   Obsługa:

Zgłoś problem  |  Warunki serwisu