Galeria "N" Koszaliński Klub Nauczycieli Plastyków-Twórców ul.Ruszczyca 14 , Koszalin ZAPRASZA

Przeglądane: 690

Odpowiedz na to

Odpowiedzi do tej dyskusji

Serdecznie dziękuję pani Krystynie Wojtas za zaproszenie do udziału w wystawie " Koszalin i inne zakątki Polski"
Z wielką przyjemnością biorę w niej udział .
Pozdrawiam całą załogę Galerii "N"
Maryla Wierzbowska

Witaj Marylko. Bardzo Ci dziękujemy za tą reklamę w Twoim Ogólnopolskim Art. Angel. dzięki Tobie informacja o naszej wystawie dotrze do uczestników portali artystycznych. Twoja praca prezentuje się świetnie.A tak w ogóle prace są bardzo dobre i różnorodne. Pozdrawiam

zaproszenie i katalog prezentują się pięknie,wystawa będzie boska, obym zdążyła, bo mam okropną sytuację w firmie i wyjadę o 12tej , aż sie boję

Krysiu to moja wielka przyjemność ,
Informację o wystawie wstawiłam też na Twitterze , g+1, Diggu, MySpace, VariArcie no i naszym Facebooku .
....
Pozdrawiam bardzo serdecznie Ciebie i wszystkich znajomych z Koszalina Renate, Done,Waldka no i wszystkich Aniołów Sztuki których nie miałam okazji poznać i tylko jest mi bardzo, bardzo szkoda ,że nie mogę być na wernisażu .
Bardzo miłego dnia życzę wszystkim

Jak będziesz chciała do nas kiedyś zajrzeć to zrobimy spotkanie z Aniołami. Dzięki Ci dobry Aniele za tą reklamę Galerii "N". Buziaki

Witaj Krysiu , jakie wrażenia po wystawie . Czekamy na relacje i zdjęcia .
Pozdrawiam Maryla

Myślę , że było sympatycznie. Madzia Sciezynska przyjechała z Piotrem Radomskim z Grodziska Wielkopolskiego. Ludzi było dużo. Artyści, poeci , przedstawiciele władz miasta,media tylko słabo nam dopisały. Jeden tylko przedstawiciel portalu: koszalinek.pl. Porobione zdjęcia - jak je obrobimy to wstawimy, myślę , ze Madzia z Piotrem też wstawią pewnie, bo przecież Piotr to specjalista w tych fotorelacjach. Twoja praca się podobała ludziom. Madzi także a Piotra fotografie budziły wprost zachwyt. Muszę przyznać, że wszystkie prace są dobre, co mnie bardzo cieszy. Wystawa będzie wisiała na 100 % do 15 czerwca.Może jakoś po drodze wpadniesz. Pozdrawiam fotorelacja

Piotruś dziś bedzie obrabiał fotki i wklei fotorelacje do KTS
Wernisaż był piękny, dostałam kwiatki, tomik wierszy z dedykacją, moja praca bardzo sie podobała
Nie musiałam pokazywać który mój obraz wszyscy wiedzieli , nawet mam juz swoich fanów hura

JA TO CZYTAM .I PODZIWIAM CIE KRYSIU ZE TAK PIEKNIE DZIALSZ I ZE MASZ TYLE SIL.POTRAFISZ ZGROMADZIC WOKOL SIEBIE TYLE LUDZI DO WSPOLPRACY TO JEST WIELKI TALENT JA TEGO NIE POTRAFIE I DLATEGO MOJ PODZIW JEST JESZCZE WIEKSZY .POWODZENIA BADZ DALEJ TAKA DZIELNA
HENIA LISIECKA

Witaj Heniu. To co robię pozwala mi zapomnieć o bólu i cierpieniu, którego przyczynę znasz w połowie.Ale już co raz mniej mam siły. Szkoda mi jednak tej galerii, bo to już czterdzieści lat działa a KKNP-T od 1993 roku została utworzona forma przy ZNP, dla nauczycieli plastyków i ich rodzin. Popatrz to też już 19 lat. W przyszłym roku jubileusz 20-lecia.Ale myślę , mam nadzieję, ze młodzi włączą się bardziej aktywnie i to jeszcze trochę potrwa. Chociaż władze naszego kochanego Miasta nie dały już drugi rok - ani złotówki na prowadzenie galerii. Dobrze , że jest internet to załatwia nam mnóstwo spraw ale ja mam za to pracy...No, ale dzięki Marylce Wierzbowskiej i Madzi Sciezynskiej reklama idzie w Polskę i docieramy wspólnie do wielu środowisk twórczych. Szkoda, że nie dałaś pracy na wystawę. Pozdrawiam

JUZ NIE POPELNIE TEGO BLEDU I BEDE PRACE WYSYLAC. PRACA POMAGA ZAPOMNIEC. POPROSTU NIE MA CO SIE ZASTANAWIAC ANALIZOWAC TAKI JUZ JEST LOS BADZ DZIELNA.

CALUSKI
HENIA

Odpowiedz w dyskusji

- obraz autorstwa Włodzimierza Kuklińskiego stał się ikoną wystaw i sieci Ogólnopolskiej Grupy Art Angel -Galerii Malarstwa i Rzeźby

© 2024   Created by ART ANGEL - Inicjatywa Promująca.   Obsługa:

Zgłoś problem  |  Warunki serwisu